MLSZ KÉRELEM

2013.08.16

Fontos hírek!

#1 Augusztus 23-án sportorvosi vizsgálat lesz! Az ehhez szükséges dokumentumot mindenki töltse le, nyomtassa ki, töltse ki és hozza magával péntekre! Nélkülözhetetlen a papír!!!

#2 Sorsoltak a Magyar Kupában, ahol ellenfelünk 08.28-án Balatonföldvár együttese lesz! Bővebb info MLSZ honlapján.

#3 Elmarad az első forduló! A pótlás 2013.09.13 péntek!

A 14-i mérkőzés Lengyeltóti ellen 15-én lesz!

2013.05.26.

BAJNOKCSAPAT!

Zamárdi Petőfi SE - Kaposfüred SC : 5-0

A forduló előtt 4 pont volt a csapat előnye a második helyezett Öreglak csapatával szemben. Amennyiben legyőzi a csapat Kaposfüred gárdáját, úgy már biztos bajnoknak mondhatja magát. SIKERÜLT!

Összeállítás: Kecskés- Tóth, Huszár, Szabadi, Darázs-Joó, Gál, Halász, Torjai-Papp, Sallai

Gólszerzők: Papp R. (2), Halász T., Huszár T., Halász B.

Jegyzőkönyv ITT

Zamárdi Petőfi SE - Kaposfüred SC U19 : 4-2

Összeállítás: Galambos-Szabó, Barta, Jäger, Blehó-Zsadányi, Olasz, Tóth, Takács-Brettner, Rosenbaum

Gólszerzők: Jäger R. Rosenbaum D., Brettner M. (2)

2013.05.18.

Zamárdi Petőfi SE - Balatonboglár "BB" : 4-1

Összeállítás: Kecskés-Tóth, Huszár, Szabadi, Darázs-Joó, Halász, Gál, Torjai-Papp, Sallai

Gólszerzők: Papp R. (2), Torjai M., Kocsis Gy.

Jegyzőkönyv!

Zamárdi Petőfi SE - Balatonboglár "BB" U19 : 3-2

Gólszerzők: Tóth P., Jäger R., Takács M.

2013.05.12.

Buzsák KSE - Zamárdi Petőfi SE 0:1

Újabb három pont, ezúttal idegenben!

Összeállítás: Kecskés-Joó, Huszár, Szabadi, Darázs-Gyarmati, Halász, Gál, Kocsis-Papp, Sallai

Gólszerző: Torjai M.

Jegyzőkönyv ITT !

Buzsák KSE - Zamárdi Petőfi SE U19 0:8

Összeállítás: Szabadi-Barta, Blehó, Jäger, Takács-Zsadányi, Fenyvesi, Tóth, Dudás-Rosenbaum, Brettner0

Gólszerzők: Brettner M. (2), Tóth P. (2), Rosenbaum D., Zsadányi L., Rezi Á., Szabó Cs.

2013.05.04.

Zamárdi Petőfi SE - Toponár SE : 6-0

Magabiztos győzelem, tovább tart a versenyfutás.

Összeállítás: Kecskés-Joó, Tóth, Szabadi, Darázs-Gyarmati, Halász, Gál, Kocsis-Papp, Torjai

Gólszerzők: Papp R. (3), Gyarmati Á. (2), Szabadi Cs.

Jegyzőkönyv

Zamárdi Petőfi SE - Toponár SE U19 : 4-2

Összeállítás: Galambos-Barta, Szabó, Jäger, Takács-Olasz, Tóth, Fenyvesi, Brettner-Rosenbaum, Rezi

Gólszerzők: Fenyvesi R. (2), Brettner M., Olasz B.

Jegyzőkönyv

2013.04.28.

Balatonszentgyörgy - Zamárdi Petőfi SE : 0-1

A csapat az újabb győzelem reményében utazott a Balaton végére.

Összeállítás: Kecskés-Tóth, Huszár, Szabadi, Darázs-Joó, Halász T, Gyarmati, Halász B.-Kocsis, Török

Gólszerző: Szabadi Cs.

Jegyzőköny a felnőtt mérkőzésről.

Balatonszentgyörgy - Zamárdi Petőfi SE U19 : 2:0

Összeállítás: Galambos-Barta, Blehó, Jäger, Takács-Olasz, Tóth, Szabó, Dudás-Fenyvesi, Brettner

Jegyzőkönyv az ifi mérkőzésről.

2013.04.20.

Zamárdi Petőfi SE - Balatonföldvári SE 3-1

Szomszédvári rangadó volt a bajnokság 23. fordulójában.

Összeállítás: Kecskés-Tóth, Huszár, Szabadi, Joó-Gyarmati, Halász, Darázs, Gál-Torjai, Sallai

Gólszerzők: Gyarmati Á. , Halász T. , Halász B.

Jegyzőkönyv ITT található!

Zamárdi Petőfi SE - Balatonföldvári SE U19 : 8-1

Összeállítások: Galambos-Barta, Török, Zsadányi, Blehó-Takács, Tóth, Fenyvesi, Olasz-Brettner, Rosenbaum

Gólszerzők: Rosenbaum D. (2), Tóth P., Brettner M. (2), Török M., Dudás C., Rezi Á.

2013.04.13

Fonyódi Petőfi SE - Zamárdi Petőfi SE : 0-2

Az előző fordulóban elszenvedett fiaskó után a kérdés az volt, hogy talpra tud-e állni a csapat. Sikerült!

Összeállítás: Kecskés- Tóth, Huszár, Szabadi, Joó-Gyarmati, Halász, Papp, Gál-Sallai, Torjai

Gólszerzők: Szabadi Cs. , Gyarmati Á.

Jegyzőkönyv!!

Az ifi mérkőzés egy izgalmas, szoros döntetlen volt, ahol a csapat a védekezésre koncentrált inkább, de a kevés helyzeteit nem tudta kihasználni...

Fonyódi Petőfi SE - Zamárdi Petőfi SE U19 : 0-0

Összeállítás: Galambos-Barta, Jäger, Erdélyi, Blehó-Takács, Tóth, Fenyvesi, Olasz-Brettner, Rosenbaum

2013.04.06.

Zamárdi Petőfi SE - Öreglaki MEDOSZ SE : 2-5

A felnőtt mérkőzés összeállítása: Kecskés-Tóth, Szabadi, Huszár, Darázs-Gyarmati, Gál, Halász, Kocsis- Bozai, Sallai

Gólszerző: Sallai, Halász

A mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Az ifi mérkőzés is sima volt, de haza szempontból:

Összeállítás: Szabadi-Erdélyi, Barta, Jäger, Blehó-Hirschmann, Tóth, Fenyvesi, Brettner-Rezi, Rosenbaum

Gólszerzők: Tóth P. (2) , Brettner M. , Jäger R. , Fenyvesi R. (4)

2013.03.30.

Húsvéti Utánpótlás Focitorna

2013.03.30-án került megrendezésre a zamárdi tornacsarnokban, hagyományteremtő szándékkal
az U7,U9 és U11-es korosztályok meghívásos focitornája.
A Polgármester Úr fővédnöksége mellett megrendezett tornán a következő csapatok mérkőztek meg egymással:      ÁDÁND; SÁGVÁR; FONYÓD és ZAMÁRDI .
A torna számokban:   U7.  Zamárdi - Ádánd       5-0     G.: Gruber Ádám (3), Szöllősi Máté (2)
Ságvár A - Ságvár B   2-0
Zamárdi - Ságvár A     4-0    G.: Gruber Ádám (3), Hoffmann Arnold (1)
Ádánd - Ságvár B      0-0
Zamárdi - Ságvár B  5-1     G.: Gruber Ádám (4), Hoffmann Arnold (1)
Ságvár - Fonyód     4-0
A végeredmény:    1. Fonyód, 2. Ságvár, 3. Zamárdi.
Ebben a korosztályban Péter Bódog  csak hajszállal maradt le a gólkirályi címről.
Külön öröm, hogy a torna legjobb kapusai a legkevesebb kapott góllal  a zamárdi
Borsos Krisztián és Tomó Kristóf lettek!     GRATULÁLUNK!!

2013.03.31-én csapataink újabb bajnoki mérkőzése következett idegeben, Andocson. Húsvét vasárnapján kicsit szokatlan időjárási körülmények között kellett lejátszani a mérkőzéseket, nem beszélve az andocsi pálya "gyepéről". Az ifisták szenvedve, de legyűrték ellenfelüket, 1-0-ra győztek, a gól szerzője Tóth Péter volt.

A kezdőcsapat: Szabadi-Erdélyi, Barta, Jäger, Blehó-Olasz, Tóth P., Tóth A., Brettner-Rosenbaum, Rezi

Jegyzőkönyv: ITT

A felnőtt mérkőzésen még nehezebb volt a pályán játszani, mivel előtte az ifisték még jobban felszántották. Az első félidei játéknak köszönhetően sikerült megnyerni ezt a mérkőzést, még így, a vártnál nehezebben is. A felnőtt mérkőzés eredménye: Andocs-Zamárdi 2-3. Gólszerzők: Szabadi Kocsis(2)

A kezdőcsapat: Kecskés-Kovács, Huszár, Szabadi, Darázs-Tóth, Gál, Halász, Joó-Papp, Kocsis

2013.03.23. Szombat. Újabb mérkőzés, ezúttal hazai pályán. Az ellenfél Szőlősgyörök együttese. Lássuk időrendi sorrendben.

13:00-kor kezdődött az ifi mérkőzés. Titkon mindenki kötelező győzelemként számolt ezzel a mérkőzéssel. Nem is alakult máshogy, mondhatni sima volt. A végeredmény: Zamárdi Petőfi SE-Szőlősgyörök: 7-1
A gólszerzők: Tóth Péter (2), Jäger Roland, Brettner Máté, Rezi Árpád, Resenbaum Dávid, Fenyvesi Róbert

A kezdőcsapat: Galambos-Barta, Blehó, Jäger, Takács-Erdélyi, Tóth, Fenyvesi, Zsadányi, Brettner, Rezi

Jegyzőkönyv: IFI

15:00-kor kezdődött felnőtt csapatunk mérkőzése. Az első félidőben eldöntötte a csapat a három pont sorsát. Végeredmény: Zamárdi-Szőlősgyörök: 4-2

A kezdőcsapat: Kecskés-Tóth, Huszár, Szabadi, Darázs-Halász, Gál, Joó, Sallai-Torjai, Kocsis

Jegyzőkönyv: Felnőtt

2013.03.16-án szombaton 13:00 órai kezdéssel Idegenben lépett pályára Kéthelyen. A pálya a csütörtöki ítéletidő ellenére alkalmas volt a játékra (a játékvezető szerint). Az ellenfél játékban jobb volt sajnos a mieinknél. A srácok rúgott gól nélkül jöttek le a pályáról 90 perc után. Lássuk:

Szabadi-Barta, Blehó, Jäger, Takács-Dudás, Tóth, Fenyvesi, Zsadányi-Rezi, Brettner

Az ifi mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

A felnőtt mérkőzés igazi, pikáns rangadónak indult. Az előzetes várakozásoknak megfelelően mind a két csapat fegyelmezetten, taktikusan játszott. Az első félidő nagyrészt a középpályán zajlott elvétve volt 1-1 nagy helyzet a csapatok előtt. Az első félidő legvégén egy pontrúgást végezhetett el csapatunk. A beívelt labdára tökéletesen érkezett középen Halász Tamás, így az ő fejesével megszereztük a vezetést. A második félidőben inkább a hazai csapatnak volt esélye a gólszerzésre, de a védelem a helyén volt. Ha esetleg ők hibáztak, akkor a kapusunknak hála megúsztuk kapott gól nélkül. Lássuk a felnőtt csapat kezdőjét:

Kecskés-Tóth, Szabadi, Huszár, Darázs-Kocsis, Halász B., Halász T., Joó-Torjai, Papp

A jegyzökönyv ITT található

Mérkőzés utáni villám nyilatkozat:

"Gratulálok játékosaimnak egy jó hazai csapatot győztünk le."

- Szabadi Csaba

2013.03.09-én szomszédvári és felsőházi rangadót játszott csapatunk Balatonszabadi csapata ellen. Az ifi mérkőzésen egy korai góllal sikerült megszerezni a vezetést, amit a mérkőzés végéig sikerült szerencsésen megtartanunk. Az egyetlen gól szerzője Olasz Bálint volt

.Lássuk a kezdőcsapatot: Galambos-Erdélyi, Blehó, Barta, Olasz-Tóth, Szabó, Fenyvesi, Rosenbaum-Rezi, Takács

Az ifi mérkőzés jegyzőkönyvét ITT nézheti meg!

A felnőtt mérkőzés is hasonlóan sikeresen végződött számunkra. Sikerült legyőznünk idegenben 2-1re Balatonszabadi egyesületét. Lássuk a felnőtt csapat kezdő 11-ét!

Kecskés-Darázs, Tóth, Szabadi, Gál-Kocsis, Halász, Huszár, Torjai-Sallai, Papp

A felnőtt mérkőzés jegyzőkönyve ITT található!

Szabadi Csaba mérkőzés utáni nyilatkozata:

"Először is boldog születésnapot kívánunk Perger Andrásnak! Kicsit elrontottuk a mai napját. Azt hiszem, jó mérkőzést játszottunk, bár a talaj néha megtréfált bennünket. Összességében megérdemelten nyertünk. Gratulálok a fiúknak, és további sok sikert a hazai csapatnak!"

2013.03.02-én egyesületünk labdarúgó szakosztálya lejátszotta első tavaszi mérkőzését a Megye II. Északi csoportjában. Ifi csapatunk 12:30 perces kezdéssel ugrott neki az ellenfélnek, mely 15 perc után már 3-0-ás hátrányban volt csapatunkkal szemben. Az utolsó, negyedik gólunkat pedig a frissen igazolt Jäger Roland szerezte a 85. percben. A mérkőzést beárnyékolja Alt Ákos sérülése, mely után le is kellett őt cserélni a mérkőzés 75 percében.

A felnőtt csapat mérkőzése 14:30 perces kezdéssel indult. A félidőben Kocsis góljával vezettünk. A második félidő elején leült a csapat, történt egy kisebb sérülés is, így cserére kényszerültünk. Ennek eredménye lett egy bekapott gól, mellyel visszajött a meccsbe a Balatonberény csapata.

Ifi mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Felnőtt mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Február 17-én délután 14:00 órás kezdéssel az újonnan épült siófoki műfüves edzőpályán játszotta a csapat újabb felkészülési mérkőzését a Megye IV. osztályú Nagyberény ellen. Az eredmény "papírformának" mondható, még úgy is, hogy jó pár fiatal játékossal a kezdőcsapatban és ifistával a cserék között vágott neki a csapat a mérkőzésnek. Lássuk a kezdőcsapatot és a végeredményt:

Zamárdi Petőfi SE-Nagyberény : 7:0

2013.02.13-án edzőmérkőzést játszott felnőtt csapatunk a Balatoni Vasas Megye I. osztályú csapata ellen a Kiliti műfüves pályán.

A végeredmény: Balatoni Vasas-Zamárdi Petőfi Se: 5-2 (1-1)
A kezdőcsapat: Szabadi Szebasztián-Alt Ákos,Huszár Tamás,Szabadi Csaba,Darázs István-Joó Gábor,Török Márk,Halász Báint,Kocsis Gyula-Papp Róbert,Torjai Miklós

2013.02.10-én felnőtt csapatunk 2 csapattal képviseltette magát a Beszédes József Általános Iskolában rendezett teremtornán. Az "A" csapatunk csoportgyőztesként jutott az egyenes kieséses szakaszba, míg a "B" csapatunk sajnos kiesett a csoportküzdelmek után. Az "A" csapat az egyenes kieséses szakaszban is sorra tudta le az ellenfeleket, míg a döntőben összetalálkoztak csoportellenfelükkel, a Balatonszabadi gárdájával. Őket is sikerült legyőzniük, így az első helyet szerezték meg!